+90535 882 9103
×
Vizyon

Vizyon

Ekonomik ve sosyal şartların her geçen gün değiştiği Ankara ilinde güvenle nakliye hizmeti vermek Bekiroğlu Nakliyat’ın en önemli amaçları içerisinde yer almaktadır. Nakliye dünyasında meydana gelen olumsuz gelişmelere rağmen her zaman için hizmet kalitesini korumak ve bu hizmeti Ankara’nın bütün ilçelerine taşımak, firmanın önde gelen görevleri arasındadır. 

Hizmet kalitesini artırmak adına yeni nesil yöntemleri araştıran firma, gelecek nesiller için yeni uygulamaları değerlendirmektedir. Bu değerlendirme sonunda hizmet programına olumlu yansıyacak yöntemleri benimseyen firma her zaman gelişen bir yapıya sahiptir.

Nakliye ile ilgili konularda çözüm üretmeye devam eden firma, mesai dışı saatleri ve tatil günlerini tercih ederek hareket etmektedir. Bununla birlikte müşteri memnuniyetini amaç edinen ve bu amaçla iş dünyası için çözüm üreten nakliyat servis ekibi, en uygun zamanı tercih etmektedir. Zamanı en iyi şekilde kullanarak iş hayatının ve sosyal hayatın olumsuz bir şekilde etkilenmemesi hizmet programının temel konusudur. 

Ankaralılara hizmet vermekten mutluluk duyan ve bu kategoride halkın ihtiyacı olan nakliye çözümlerini 7/24 icra eden firma, dört mevsim hizmet vermektedir. Her zaman performansı yüksek tutmak ve her zaman kaliteli eşya taşımak şirketin önde gelen amaçlarından biridir. Ev, ofis, fabrika, fuar ve benzeri kategorilere ait eşyaların taşınmasında, Ankara içi ve Ankara dışı çalışan firma, bu kategoride kendini geliştirmeye devam etmektedir. 

Uygun fiyat politikasını, kaliteli hizmetle buluşturmak ve bu hizmeti zamanında gerçekleştirmek şirketin genel özelliğidir. Bizim için her zaman nakliye Ankara hizmet kalitesini artırmak, bu hizmet kalitesini güncelleyerek sunmak, yeni gelişmeleri takip ederek sektörde öncü olmak en önemli konulardan biridir. Hizmet kalitesini artırmak adına ar-ge çalışmalarını yakından takip etmek ve yeni uygulamaları test ettikten sonra hizmet programına dahil etmek bu kategoride önemli olan maddelerdir. 

Online iletişimi artırarak interneti olumlu kullanmak, hizmeti her zaman için müşterinin ayağına götürmek ve müşteriyi memnun etmek, firmanın en önemli hedefleri arasındadır. Nakliye hizmetinde meydana gelen aksaklıkları ve problemleri not ederek çözüm aramak, firmanın en önemli konularından biridir. Her yeni nakliyeci Ankara işinde her zaman iş kalitesini artırmak ve bunun için her zaman önlem almak en önemli unsurlardan biridir. 

HIZLI TEKLİF ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN