+90535 882 9103
×
Hakkımızda

Hakkımızda

Çekirdekten yetişme profesyonel ekiple hizmet veren ve Ankara evden eve nakliyat sektöründe yıllardır hizmet veren Bekiroğlu Nakliyat, piyasada güvenli nakliyat konusunda ön plana çıkan bir firmadır. Nakliyeciliğin gereklerini yerine getiren ve bu kategoride evden eve, parça eşya taşıma, şehirler arası nakliyat, fabrika taşımacılığı, fuar taşımacılığı, asansörlü taşımacılık, eşya depolama Ankara ve ofis taşımacılığı kategorilerinde oldukça başarılıdır. 

Hizmet kalitesini her zaman için ön plana alan firma, modern araç filosuyla çözüm üretmektedir. Ankara’nın inişli çıkışlı yollarında seri bir şekilde şehir içi nakliye çözümleri sunan firma, modern, bakımlı ve güçlü araç filosuyla hizmet vermektedir. Araçların bakımları firma tarafından düzenli bir şekilde takip edilmektedir. Zorunlu sigorta, zorunlu vergi, sanayi bakımı ve K belgesi gibi bütün gerekli belgeler Bekiroğlu Nakliyat tarafından temin edilmektedir. Fabrika taşımacılık hizmetinde resmi prosedür takip edilmektedir.

Taşıma hizmetinde güvenlik kategorisinde kullanılan özel kutular, naylonlar ve ambalajlar önemli rol oynamaktadır. Parça eşya taşıma kategorisinde firma dayanıklı, izolasyon özelliğine sahip profesyonel paketleme malzemelerini kullanmaktadır. Dayanıklı ve aynı zamanda uzun vadede sorunsuz bir şekilde eşya taşıma çözümü sunan bu malzemeler güvenli şehirler arası nakliyat hizmetinin temelini oluşturmaktadır. 

Firmanın hizmet programının icrasında görev alan deneyimli personeller, bu sektörde uzun yıllar görev almış kişilerdir. Paketleme programında görevli elemanlar, her eşya için farklı paketleme işlemi gerçekleştirerek eşya güvenliğini maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Asansörlü araç kullanan elemanlar ve eşyaları kamyona yükleyen elemanlar, yükleme işleminde eşyaların zarar görmemesi için oldukça titiz davranmaktadır. Firma, fuar taşımacılığı kategorisi dahil her konuda nakliye hizmeti sunmaktadır.

Paketlemeyle ilgili konularda kaliteli ve etkili yöntemleri tercih eden firma, asansörlü aracı güvenli bir şekilde kullanmaktadır. Öncelikle ağır eşyaları indiren firma elemanları, ikinci aşamada kırılgan eşyaların kutularını indirmektedir. Asansörlü taşımacılık kategorisinde eşya indirme işleminde eşyanızın özelliğine uygun şekilde özel yükleme yöntemleri tercih edilmektedir. 

Bekiroğlu Nakliyat’ın hizmet kalitesinin en önemli unsurlarından biri de şoförlerdir. Firma bu kategoride resmi belgelere ve tecrübeye önem vermektedir. Müşteri diyaloğu, iş ahlakı ve zamanında iş teslimatı gibi konularda önemli olan konulardır. Ofis taşıma konusunda ve diğer kategorilerde firma özel yöntemleri tercih ediyor.

HIZLI TEKLİF ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN