+90535 882 9103
×
FUAR TAŞIMACILIĞI

FUAR TAŞIMACILIĞI

Her yıl düzenlenen fuarlara fuar taşımacılığı yapan firmalar katılımcı firmaların eşyalarını taşımaktadır. Bu fuarları birçok firma iple çekmektedir. Bu etkinlikler için günlerce hazırlık yapılmaktadır. Özel reyonlar, teşhir edilecek ürünler, reyonda çalışacak olanlar için tahsis edilecek çalışma masası ve bilgisayarlar fuar etkinliğinden günler önce hazırlanmaktadır. Bin bir zahmetle hazırlanan bu eşyaların fuar alanına taşınması da önemlidir. Gelişi güzel taşınan veya amatör nakliyeciler tarafından taşınan fuar eşyaları, bir sonraki fuar etkinliğine yetişemeden çöp haline gelmektedir. 

Hizmette kaliteyi tercih eden ve bu kategoride modern araçları kullanan firma elemanlarımız, fuar taşımacılığı hizmetini güncel yöntemlerle gerçekleştirmektedir. Eşyanızın uzun yıllar fuarlarda kullanılabilmesi için eşya güvenliğinde uzman olan profesyonel yöntemlere ihtiyacınız olacak. Fuar taşımacılığı konusunda yıllardır piyasada güvenle hizmet veren ekibimiz, paketleme, yükleme ve eşyaların fuar alanına bırakılması kategorisinde güvenlik konusunu ön plana almaktadır. 

Fuar Taşımacılığı Nedir?

Kısaca bu hizmet, fuar etkinliklerine katılan katılımcı şirketlerin fuar alanına taşınacak eşyaların taşınması işlemidir. Bu işe paketlemeyle başlayan elemanlarımız, taşıma işleminde marangozluk gerektiren konularda da uzmandır. Kırılan veya taşıma işlemi esnasında hasar gören eşyaların zarar görmemesi için içi köpüklü ve aynı zamanda mukavemeti yüksek kutuları tercih ediyoruz. Çizilmeleri önlemek adına balonlu naylonları kullanıyoruz. 

Fuar alanını ve fuara taşınacak eşyaları yerinde inceleyen ekibimiz, etkinlik programını da incelemektedir. Fuar taşıma işleminde her hangi bir problemin çıkmaması için bu inceleme işlemi gereklidir. Fuara taşınacak eşyaların paketlenmesinin ardından kapalı kasa aracımıza eşyaları seri bir şekilde yüklüyoruz. Gerektiğinde asansörlü yük aracını kullanıyoruz. Kısa zamanda eşyaların kapalı kasa araca indirilmesinde asansörlü yöntemler büyük kolaylık sağlamaktadır. 

Titiz ve aynı zamanda çözüm odaklı hareket eden disiplinli ekibimiz, ağır eşyalar alta, hafif eşyalar üste gelecek şekilde eşyaları yük kamyonuna yüklemektedir. Yük kamyonuna seri bir şekilde eşyaların yüklenmesinden sonra güvenli araç kullanımında pratik çözüm üreten şoförlerimiz Ankara’nın güvenli yollarını kullanarak eşyaları teslim etmektedir. 

Diğer Hizmetler

HIZLI TEKLİF ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN