+90535 882 9103
×
OFİS TAŞIMACILIĞI

OFİS TAŞIMACILIĞI

İşinizi aksatmadan güvenli bir şekilde ofisinizi taşıtmak istiyorsanız ofis taşıma konusunda işin ehli şirketleri tercih etmelisiniz. Yılların deneyimiyle hareket eden şirket elemanlarımız ofisinizi yerinde inceleyerek işe başlamaktadır. Kapılar, pencereler, koridor, girişler, çıkışlar, bahçe girişleri, park ve bahçe boşlukları yerinde incelenmektedir. 

Ofislerde bulunan fotokopi makineleri, fakslar, masa bilgisayarları, yazıcılar, mobilyalar, kitaplıklar, evrak dolapları, evraklar ve mutfak eşyaları bu aşamada tek tek analiz edilmektedir. Ekibimiz risk raporunu çıkarmak için bu inceleme işlemini gerçekleştirmesi gerekir. Ofiste bulunan ve taşınırken kırılma ihtimali olan elektronik eşyalar için özel kutu, ambalaj ve naylonlar elemanlarımız tarafından not edilmektedir. Ofislerde bulunan dolaplar, kitaplıklar ve benzeri birçok mobilya seçeneği marangozlarımız tarafından parçalara ayrılmaktadır. Bu parçalar balonlu naylonlara sarıldıktan sonra bir kenara dizilmektedir. 

Eşyalarınızı özellikle ofislerde bulunan hassas ve değerli eşyalarınız Ankara ofis taşımacılığı sigorta seçenekleriyle sigortalatmak istiyorsanız paketleme yapılmadan poliçe kestirmelisiniz. Bu aşamada sigortalama işlemi isteğe bağlıdır ve müşteri isterse sigortalama yapılmaktadır. 

Asansörlü araçlarla yapılan taşıma işleminde ofisin bulunduğu binanın ön veya arka bölümünde yeterli boşluğun bulunması gerekir. Boşluğun yanı sıra boşluğa bakan pencere veya balkondan eşyaların geçebilmesi ve indirirken her hangi bir sorunun çıkmaması gerekir. Bütün bunlar firma elamanlarımız tarafından yerinde incelenmektedir. 

Bütün inceleme işlemlerinin ardından bütün ofis taşıma aşamaları değerlendirilerek taşıma fiyatı belirlenmektedir. Ofis sahibi ile anlaşma sağlandıktan sonra taşıma günü belirlenir ve ardından sözleşme imzalanır. 

Taşıma gününün belirlenmesinde her zaman olduğu gibi ofis sahibinin iş günü kaybını minimuma düşürmek ilk hedeftir. Ankara Ofis taşımacılığı işleminde müşterinin boş olduğu günde eşyalar taşınmaya başlar ve ilk aşamada ağır eşyalar seri bir şekilde yük kamyonuna yüklenir. Ardından hassas ve hafif eşyaların kutuları indirilir ve yükleme işlemi tamamlanır. Ankara trafiğinde güvenli yöntemleri tercih eden şoförlerimiz sözleşilen saatte yeni ofise ulaşmaktadır. Eşya indirme işleminde de güvenli ve pratik yöntemleri tercih ediyoruz.

Diğer Hizmetler

HIZLI TEKLİF ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN