+90535 882 9103
×
DEPOLAMA HİZMETİ

DEPOLAMA HİZMETİ

Hizmet kalitemizi doğrudan etkileyen en önemli konulardan biri kuşkusuz eşya depolama Ankara programımızdır. Sistemli, disiplinli ve pratik özelliğe sahip olan programımız depolama hizmetinde aradığınız profesyonelliği kapınıza getirecektir. Öncelikle müsait olduğunuz bir zamana randevu almanız gerekir. Randevu işlemi, bu kategoride her hangi bir problemin çıkmaması içindir. Sistematik ve aynı zamanda disiplinli servis hizmetimizin ilk adımı randevu işlemidir. Randevu işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi, zaman kaybını önlemektedir ve kısa sürede servis işleminin gerçekleşmesine neden olmaktadır.

Randevu saati yaklaştığı zaman elemanlarımız hemen size telefon açmaktadır. Ücretsiz gerçekleştirilen ekspertiz hizmetimiz için gerekli paketler ve gerekli malzemeler hazır bir şekilde araçta bekletilmektedir. Randevu saatinde acil bir işiniz çıkarsa bizi arayın ve yeni bir randevu alın. 

Eşya Depolama Ankara Firmaları

Söz verilen zamanda adresinize gelen eşya depolama Ankara firma elemanlarımız paketleme işlemiyle işe başlamaktadır. Ev, iş yeri, büro, fabrika, imalathane ve benzeri bir çok mekana ait eşyaları depolarımızda saklayabilirsiniz. Bütün bu mekanlara ait eşyalar için ayrı ayrı paketleme tekniği kullanılmaktadır. Balonlu naylonlar, içi köpüklü özel kutular ve benzeri paketleme malzemeleri elemanlarımız tarafından kullanılmaktadır. Elemanlarımız hızlı bir şekilde eşyaları paketledikten sonra araca yüklenecek pozisyona getirmektedir. 

Diğer Hizmetler

HIZLI TEKLİF ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN