+90535 882 9103
×
EVDEN EVE NAKLİYAT

EVDEN EVE NAKLİYAT

Tayin, yeni ev alma veya kiralık ev değiştirme durumunda evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Apartman, müstakil ev, villa ve benzeri mekanların en önemli ögesi olan eşyalar, hayat konforumuzu artırmaktadır. Bu değerli eşyaların uzman olmayan firmalar tarafından taşınması eşyaların kırılıp dökülmesine neden olmaktadır. Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli elemanlarımızın etkili yöntemleri sizi bu dertten kurtaracaktır. 

Modern anlamda ev taşıtmak isteyenlerin tercihi olan şirketimiz, eşya güvenliği konusunu ilk aşamada değerlendirmektedir. Randevuyla çalışan keşif elemanlarımız, sizin uygun gördüğünüz saatte adresinize ulaşmaktadır. Eşya taşıma konusunda uzman olan bu elemanlarımız yerinde inceleme yaparak taşınacak eşyaları tek tek değerlendirmektedir. Yapılan inceleme sonunda evden eve nakliyat Ankara işlemi için en uygun kamyon tercih edilmektedir. Ayrıca asansörlü taşıma için pencere ve balkonların durumu da incelenmektedir. 

Evden Eve Nakliyat Ankara Fiyat

Asansörlü yük aracı ile kapalı kasa araç için yeterli boşluk arayışına giren servisimiz, evinizin ön ve arka boşluğunu incelemektedir. Ambalaj malzemesi ve eşyaları usulüne uygun şekilde paketleyecek elemanlar da bu aşamada belirlenmektedir. Sigortalama eşyalar paketlenmeden yapılmaktadır. Bütün konularda anlaşma sağlandıktan sonra evden eve nakliyat tarihi belirlenmektedir. 

Ev taşıma hizmetinin en önemli aşaması olan uygulama aşaması paketlemeyle başlıyor. Eşyaların kırılganlık özelliğine uygun malzemelerle eşyalar paketleniyor. İçinde köpük olan kutular, üzerinde baloncuklar olan naylonlar bu aşamada işin ehli personelimiz tarafından kullanılmaktadır. Evden eve nakliye marangozlarımız parçalara ayrılması gereken kitaplık, dolap ve mobilyaları güvenli bir şekilde ayırmaktadır. 

Asansörlü sisteme sahip özel araçla ve kapalı kasa araç yan yana park edilir. Asansör sisteminin rayları pencereye uzatılır. İlk aşamada buzdolabı ve derin dondurucu gibi ağır ve sağlam eşyalar indirilir. Bu eşyaların üzerine kırılabilir özelliklere sahip eşyalar yerleştirilir. En üst kısma en kırılgan eşyanın kutusu yerleştirilir. Bu şekilde eşyalarınız maksimum güvenli bir şekilde yüklenmiş olur. 


Diğer Hizmetler

HIZLI TEKLİF ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN