+90535 882 9103
×
ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Risk analizi ile işe başlayan ve taşıma işlemi esnasında çıkabilecek sorunları keşif hizmetiyle çözüme kavuşturan firmamız, asansörlü taşımacılık yöntemleriyle kısa sürede eşya taşımaktadır. Ofis veya evlerde bulunan eşyaların zarar görmeden kapalı kasa araca yüklenmesinde önemli rol oynayan asansörlü araçlar, bu sektörün hızlı işleyişine katkıda bulunmuştur. Ankara için pratik asansörlü taşıma seçenekleri sunan şirketimiz, keşif hizmeti sonrasında uygulama işlemine geçmektedir. 

Ofis, ev ve iş yeri taşıma işlemlerinde, özellikle yüksek katlarda bulunan mekanlar için, asansörlü taşımacılık hizmetimiz tercih edilmektedir. Bu hizmetin sorunsuz bir şekilde yürümesi için keşif elemanlarımız eşyanın taşınacağı yeri incelemektedir. Asansörlü araç ile yanına park edecek olan yük aracı için yeterli boşluğun olması gerekir. Park veya bahçe boşluğunu inceleyen elemanlarımız, bu boşluğa bakan pencereleri veya balkonları da inceleyerek en güvenli asansörlü nakliyat programını oluşturmaktadır. 

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü özelliğe sahip olan bu araçların çalışma sistemi şu şekildedir. Asansörlü araç kamyon tarzı bir aracın üzerine monte edilmektedir. Bu aracın uzayan rayları en yüksek katlara kadar uzanabilir. Ray üzerinde hareket eden kabin yere paralel bir şekilde yukarı-aşağı hareket etmektedir. Kabin yaklaşık olarak 400 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Keşif işlemleri esnasında bu araç için uygun yer tespiti yapılırken, kabinin hareketini engelleyecek olan elektrik telleri ve ağaçlar da dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Keşif elemanları asansörlü aracın kullanılıp kullanılamayacağı konusunda gerekli incelemeleri yapmaktadır. 

Pratik çözüm sunan asansörlü seçeneklerimiz ev eşyası, ofis eşyası, antika eşyalar, kasa ve piano gibi taşınması problem olan eşyaların taşınmasında kolaylık sağlamaktadır. Bu hizmette kapalı kasa araçlarına ilk aşamada ağır ve sert eşyalar indirilmektedir. Ağır eşyalar asansörlü taşimacilik Ankara yöntemleriyle kolay bir şekilde inmektedir. Kapalı kasa araç asansörlü aracın yanında olduğu için inen eşya hemen kapalı kasa araca aktarılmaktadır. 


Diğer Hizmetler

HIZLI TEKLİF ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN