+90535 882 9103
×
FABRİKA TAŞIMA

FABRİKA TAŞIMA

Ekonominin ve ticaretin ana merkezleri olan üretim dünyası fabrika taşıma firmaları sayesinde problemsiz bir şekilde taşınmaktadır. Bu üretim merkezleri zaman zaman yer değiştirmek zorunda kalır. Yer değiştirmenin yanı sıra bazı durumlarda makineler yenilenir ve eski makineler yerine yeni makineler alınır. Bu durumda milyonluk makinelerin güvenle taşınması gündeme gelir. Fabrika taşıma hizmetinde en önemli konu bu milyonluk makinelerin taşınmasıdır. 

Bu kategoride firmamızın çalışanları, taşınacak olan fabrikayı yerinde incelemektedir. Yapılan inceleme sonunda taşınacak milyonluk makineleri tek tek değerlendirmektedir. Makineler dışında yemek hane, mescit, ofis ve elektronik cihazlar da incelenmektedir. Yapılan inceleme sonunda bu eşyaların paketlenmesi için gerekli malzeme liste halinde hazırlanmaktadır. Taşıma işlemi için gerekli olan vinç türü araçlar da bu aşamada değerlendirilmektedir. 

Güvenli Fabrika Taşıma 

Fabrikayı gezen elemanlarımız eşyaları kolay bir şekilde taşımak için en uygun girişi tercih etmektedir. Fabrika taşıma şirketleri rahat bir şekilde taşınmak için en uygun girişi tercih etmektedir. Kapalı kasa araçla asansörlü aracın rahat hareket edeceği bu boşluk, güvenli ve pratik taşıma programının gerçekleşmesinde önemli rol oynayacaktır.

Elemanlarımız bu aşamada fabrika sahiplerinin onayı ile makineleri sigortalamaktadır. Bu makinelerin sigorta süresi taşıma işleminin sonuna kadar geçerlidir. Fabrikanın her bir köşesini en iyi şekilde inceleyen elemanlarımız taşıma tarihini fabrika sahibi ile birlikte belirlemektedir. Sözleşme imzalandıktan sonra sıra taşıma işlemine geçmektedir. 

Fabrikanın taşınmasında firmamız mesai dışı zamanları tercih ederek iş günü kaybını minimum seviyeye düşürmektedir. Taşıma işleminin ilk aşamasında değerli eşyalar özel ambalaj malzemelerine sarılmaktadır. Balonlu özel poşetlere hassas cihazlar yerleştirilirken, kırılabilir eşyalar köpüklü ve aynı zamanda sağlam kutulara yerleştirilmektedir. Fabrika taşıma hizmetinde paket işlemi güvenlik açısından önemlidir.

Taşıma işleminde ağır ve aynı zamanda pahalı eşyalar önceliklidir. Hassas eşyaların taşınmasında dikkat edilen husus kırılganlık özelliğidir. Bu eşyaların üzerine yük gelmemesine dikkat edilmektedir. Güvenli fabrika taşımacılığı için bizi aramanız yeterlidir. 

Diğer Hizmetler

HIZLI TEKLİF ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN