+90535 882 9103
×
Misyon

Misyon

Zamanla yarışan Ankara’da hızlı, etkili, pratik ve güvenli Ankara nakliyat hizmeti Bekiroğlu Nakliyat’ın en önemli görevlerinden biridir. Firma güler yüzlü hizmet vererek müşteri memnuniyetini oluşturmak için yeni nesil yöntemleri tercih ederek hareket etmektedir. Eşyaları güzelce paketleyip, güvenle yeni adrese teslim etmek ve bunu yaparken meydana gelen aksaklıkları pratik yöntemlerle gidermek firmanın görev listesinde yer alan ana maddelerdir. 

Resmi veya gayri resmi bütün binaların eşyalarını usulüne uygun taşıyan Bekiroğlu Nakliyat, resmi prosedürü dikkate alarak hareket etmektedir. Resmi belgelerin tamamlanması ve güvenle eşyaların taşınması ekip ruhuna sahip firma elemanlarının görevleri arasında yer almaktadır. 

Nakliye için firmayı aradığınızda firma öncelikle evinize geliyor ve inceleme yapıyor. Eşyanın güvenliği konusunda titiz olan Ankara nakliyat firmaları kategorisinde ilk sırada yer alan firma, güvenli paketleme, yükleme ve teslimat yöntemlerini tercih ediyor. Her zaman eşya güvenliğini düşünen firma, fuar, fabrika, ev, ofis ve benzeri birçok mekana özel taşıma programı oluşturuyor. 

Acil veya acil olmayan bütün nakliye işlerinde zamanında teslimat konusu en önemli konulardan biridir. Zamanında teslimat yapmak adına inceden inceye hesap yapılmaktadır. Bütün işlemler için belli bir süre ayrıldıktan sonra teslimat saati belirlenmektedir. 

Sözleşme metninde yer alan teslimat tarihinde eşyaları teslim eden Bekiroğlu Nakliyat, hava durumunu ve buna bağlı olarak trafiğin yoğunluğunu düzenli bir şekilde takip etmektedir. Şirketin Ankara nakliye çalışma programında, müşteriye verilen sözün yerine getirilmesi ve söz yerine getirilirken eşyaların güvenliğinin maksimum seviyeye çıkarılması ilk önemli maddelerden biridir.

Teslimat süresi, kaliteli paketleme, güvenli yükleme ve zamanında eşyanın istenen adrese bırakılması gibi konularda ciddi çözümler üreten firma müşteri isteklerini dikkate almaktadır. Mesai dışı zamanlarda, tatillerde ve benzeri günlerde isteğe uygun şekilde eşya taşımak ve bu sayede müşterinin zor duruma düşmesini engellemek en önemli hizmet amaçlarından birini teşkil etmektedir. 

Türkiye ekonomisinin merkezlerinden biri olan Ankara’da, ekonomiye katkı sağlamak ve firmaların bu kategoride zorluk çekmemesi için sektörel anlamda hizmet kalitesini artırmak, bunu gerçekleştirirken yük araçlarının bakımını ve gerekli işlemlerini takip etmek en önemli konulardan biridir. Bununla birlikte firma her zaman işin ehli olan ve pratik, güncel ve etkili Ankara nakliye hizmeti veren personeli tercih etmektedir.

HIZLI TEKLİF ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN