+90535 882 9103
×
PARÇA EŞYA TAŞIMA

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Uygun fiyata ikinci el eşya alanlar, küçük çaplı eşyalarını uygun fiyata taşıtmak isteyenler parça eşya taşıma seçeneğini tercih etmektedir. Yük taşıma işlemi esnasında kapalı kasada kalan boşluklara parça eşya alan firmamız, küçük çaplı eşyaları ekonomik bir şekilde taşımaktadır. Küçük yük araçlarımız da bu kategoride uygun fiyata eşya taşımaktadır. Parsiyel taşıma ile parça taşıma hizmeti bir birine benzemektedir. Parsiyel taşıma bir güzergah üzerinde bulunan birden fazla noktaya eşya teslimatı işidir. Bu seçenek de ekonomik nakliye kategorisinde değerlendirilmektedir. 

Ankara’nın birçok iline hizmet veren şirketimiz, parça eşya konusunda güncel yöntemleri tercih etmektedir. Her parça eşya taşıma Ankara yönteminde olduğu gibi bu yöntemde de eşyaların güvenliği konusuna dikkat edilmektedir. Özel kutulara yerleştirilen ve yük aracına güvenli bir şekilde yüklenen bu parça eşyalar deneyimli şoförler tarafından kullanılan kapalı yük araçlarına yüklenmektedir. Yükleme işleminde eşyaların zarar görmeden taşınması esas konudur. İşçilerimiz, paketleme personelimiz, şoförlerimiz ve iletişim ekibimiz ekip çalışması yaparak problemsiz bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz adrese teslim etmektedir. 

Ankara merkez ve Ankara ilçeler kategorisinde yer alan bütün yerleşim yerlerine parça eşya taşıma nakliyat hizmeti  sunuyoruz. Mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya ve benzeri kategorilerde taşınması gereken eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde uygun seçeneklerle taşıtmak için bizi aramanız yeterlidir. 

Zamanın değerli olduğu ve bu kategoride pratikliğin hizmet kalitesini doğrudan etkilediği nakliye hizmetinde zamanında teslimat prensibini tercih ediyoruz. Ankara’nın hava durumunu ve trafik durumunu yakından takip ederek hizmet programımızın aksamamasına dikkat ediyoruz. Zaman kaybına tahammülü olmayan Ankara halkı için zamanında eşya teslimatı gerçekleştiriyoruz. Mesai dışı saatlerde, hafta sonlarında ve tatil günlerinde bizi arayabilirsiniz. Günlük programınızı ve iş dünyanızı aksatmayacak güncel nakliye çözümleri sunuyoruz. Parça eşya taşıma fiyat için firma iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.


Diğer Hizmetler

HIZLI TEKLİF ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN